מדריך מישלן או המדריך האדום, הוא מדריך נסיעות תיירותי. במקור, נוסד בצרפת, והוא מתאר ומדרג בתי מלון ומסעדות וזוכה לכינוי "התנ"ך של הגסטרונומיה העילית".

photo credit: Chris Phan

אנחנו חיים בעידן שבו הרשת מוצפת במידע. מידע מכל הסוגים וכל המינים. כך גם בנושא טיולים ושירותי תיירות, שהפכו לנגישים לכל דכפין, במיוחד בימים של גלובליזציה ושוק של שמים פתוחים ותחרות בלתי פוסקת בין ספקי השירותים השונים.

credit: istock

"ארזתם לבד?" אם הגעתם לנתב"ג ושמעתם את השאלה השגרתית והרפטטיבית הזו? סימן שאתם עם הרגל בדלת היציאה לחוץ לארץ. בדיוק כפי שלקורונה – אף אחד לא התכונן, כך גם להתאוששות ולחזרה לשגרה בתקופה שלאחר הקורנה - אף אחד לא התכונן כיאות. בין אם זה חברות התעופה (חוסר בטייסים ובצוותי אויר), בין אם זה שדות...

credit: SamChui.com

חברות תעופה אזרחיות רבות מחפשות אפיקי צמיחה והתפתחות תוך התאמה לצרכי הלקוחות, ודווקא במחלקות היוקרה. בעולם של תחרות בתעופה האזרחית המשתנה (יטיב לספר לכם על כך סקוט קירבי - מנכ"ל יונייטד), אחד הסגמנטים שהתפתחו בענף (ובמיחד עד לתקופת הקורונה) הינו הכנסתם של שפים פרטיים במחלקות היוקרה שבמטוסים.

יונייטד מכוונת לאיכות על פני כמות ונושאת פניה אל המתחרה דלתא. מנכ"ל יונייטד, סקוט קירבי, מדבר על ההשקעות שהוא מוביל במוצר ושיפורי האיכות בחברת התעופה. אבל זה עדיין יהיה אתגר גדול לנצח את דלתא איירליינס, המובילה הוותיקה בתחום האיכות וברווחים מבין חברות התעופה האמריקניות.

photo credit: DCT Abu Dhabi

המזרח התיכון ספוג במורשת עשירה ובדקויות תרבותיות, ועיצוב הדור הבא של מתקני התיירות באזור דורש גישה ייחודית לניואנסים.

credit: El Al Business

האם איי פעם חשבתם מדוע מחלקות הפרימיום של חברות התעופה ממוקמים בחזית המטוס? לנו יש כמה מחשבות על הסיבות להימצאותם שם

ענקית עיצוב האירוח Wimberly Interiors מציעה את הגישה שלה לטרנדים של עיצוב פנים למלונות ובתי עסק בתחום המזון לשנת 2022. כאן תמצאו את מיטב התחזיות של אנשי העיצוב המקורבים לתחום הלייף-סטייל, התיירות ועיסקי המזון מרחבי העולם. החל מסעודה פרטית עם שף ועד גיוון של פלטת צבעים חדשה.

האוכל היווני תפס מקום חשוב בתרבות העתיקה, אך תופס גם בתרבותנו העכשווית. בסיפורי המיתולוגיה היווניים תמצאו מונצחים את דימיטרה – אלת התבואה, ואת דיוניסוס – אל היין. שניהם נחשבו כאלים הפופולרים ביותר בקרב בני האדם. מקום חשוב ניתן לאמברוסיה (מזון האלים) ולנקטר (משקה האלים), שכל מי שהיה שותה ממנו היה...

credit: eturbonews.com

מחקר מקיף של בוקינג.קום לשנת 2020 הציג את הטרנדים שהיו אמורים להיתפס במשך השנה מקום מרכזי בעולם התיירות אם הקורנה לא הייתה תופסת את ענף התיירות עם המכנסיים למטה.

הרשמו לניוזלטר שלנו

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 050-5852785

לידעתכם אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את חווית הגלישה באתר שלנו. מעצם הגלישה באתר הנכם מסכימים לשימוש בקבצי עוגיה.