Pin It

בטח שאלתם את עצמכם מהי סיסמת החוג הנוצץ?

ובכן...שתתפוצץ!!! כמו בשירו ההיטולי של דן אלמגור ובזימרתה של רחל אטאס. עבורינו: אירועי בוטיק הינם אירועים קטנים, אינטימיים ומושקעים. משהו שלא עושים ממנו עניין. במיוחד כשיש לך מודליאני ג ד ו ל בהול הכניסה....וזה מה שאנחנו-בסטודיו שף - ארז שטרן מגדירים אירוע בוטיק, ושכולם יתפוצצו מקנאה. בסטודיו שף - ארז שטרן, יש לנו באמת פיתרון מיוחד, שונה ומבודל. במיוחד אם אתם זקוקים למקום לאירוע בוטיק, כיוון שאנו מקיימים כדבר שבשיגרה מגוון רחב של אירועי בוטיק. כולם מהודרים, מפנקים ויוקרתיים בהתאם לגישתו ולחזון של השף ארז שטרן. וכשמדברים על אירוע בוטיק אין טבעי יותר מהקישור לשף פרטי.

אחרי מגיפת הקורונה שפקדה אותנו בתחילת 2020, ואילצה אותנו לחשוב על אירועים קטנים ואינטימיים, בין אם אתם רוצים לערוך אירוע עיסקי מצומצם ללקוחות עסקיים חשובים ומוערכים ובין אם אתם רוצים לקיים אירוע משפחתי אינטימי או אירוע חברתי עם מעט מוזמנים, השף – ארז שטרן הוא הפיתרון המתאים ביותר לקיומם של אירועי בוטיק.

אירועי בוטיק הפכו עם השנים לחלק מעולם היוקרה של תעשיית האירוח ושירותיי הפרימיום בעולם הקונסיירג' (כמו בסרטון שהבאנו כאן למעלה) והפקת האירועים.

ישנם אירועים חד פעמיים ומהותיים בהגדרתם, אירועים שחשוב לנו שמשתתפיהם לא יפסיקו לדבר עליהם כיוון שהם לא יצליחו להוציא את האירוע וההשקעה - מזכרונם. אירועי בוטיק שכאלה נערכים עם השף-ארז שטרן, כפי שעשויים להתשקף ממכלול האתר שלנו. המהווה רק קצה קוצו של מבחר האירועים שערכו הן בבית לקוחותינו והן בלוקיישניים ייעודיים. באתר תמצאו בן השאר, את לשונית ההמלצות של לקוחותינו בה תמצאו למעלה מ-700 המלצות הפרושות על פני למעלה מ-18 שנים בהם השף ארז שטרן מציע את שירותיו.
 
מתחמי האירוח והלוקיישנים השונים איתם אנו עובדים מאפשרים קיום מגוון רחב של אירועי בוטיק עם מספר קטן של משתתפים, כגון חדר ישיבות מאובזר, ועד לאירועים של 100 איש. שכמובן תלוי במהות האירוע ובאופן שבו בעל האירוע ו/או מפיק האירוע - רוצים לקיימו. מלבד זאת, תוכלו תמיד להזמין מגשי אירוח ואוכל מוכן בחנות המשלוחים שלנו, במידה ואתם מעוניינים בין אם בכיבוד קל או באוכל מוכן במשרד או לקיים פריסה בעבודה.
 
אירוע קטן המנוהל בסטודיו שף – ארז שטרן משדר מספר דברים במקביל, מחד: הוד, הדר ויוקרתיות. ומאידך תמצאו בו פריטי עיצוב שונים המזכירים נשכחות. מה שמקנה לסטודיו אוירת חופש, קול (cool) ותחושת ביתיות מזמינה. לכן, הלוקיישן יוצר אווירה ומייצר אמירה. כאן אפשר לקיים אירוע מרשים, בתנאי אירוח מן המשובחים שתמצאו בכל איזור תל אביב וזאת תוך כדי שמירה על הפרטיות ואף על האינטימיות.
 
קיום אירועי בוטיק בלב תל אביב בסטודיו שף – ארז שטרן, מאפשר למשתתפיו ליהנות מהיצע מגוון ועשיר של מנעמים ופינוקים, בין באמצעים הטכנולוגיים המשוכללים שהסטודיו מעמיד לרשותכם, בין אם בשירות ספא מפנק שנזמין במיוחד עבורכם ובין אם במזון ובמשקה (עליו אמון השף בעצמו). בטרקלין תוכלו לקיים קבלת פנים של משלחת מחוץ לארץ או קיום פגישת עסקים, אשר במהלכה תוכלו לערוך השקת מוצר או השקת שירות חדש, תוכלו לעשות זאת בחדר הישיבות המרכזי והמאובזר לעילא של הסטודיו, או איזורי הלאונג' הנוחים. תוכלו להנעים את זמנם של אנשי העסקים בבילוי מפנק בתוך הסטודיו עם המרפסת המרהיבה הפונה אל עבר המזרח.
 
סטודיו שף - ארז שטרן נחשב כפנינה עירונית הוא הדובדבן שבקצפת לאירועי בוטיק חשובים בלב העיר תל אביב. המיקומים המרשימים איתם השף עובד וייחודם יגשים לכם כל חלום מרגש, ובכל מקרה מתאים לכל אירוע משמעותי ועצמתי. אין יותר טבעי מאשר לערוך אירועים שכאלה במקום שמהווה ערך מוסף חשוב לתוכן האירוע עצמו.

התקשרו עוד היום לטלפון 050-5852785 ושריינו לעצמכם מקום באירוע הבוטיק הקרוב

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.