Pin It

אצלנו זה קורה...כמו בשיר של אריק לביא...יש לנו - בסטודיו שף - ארז שטרן....ציפור קטנה בלב. שמספרת לנו שישנם אירועים מצומצמים, אשר כמות המשתתפים בהם קטנה או מועטה, בד"כ מדובר באירועים משפחתיים אינטימיים. אם אתם מעוניינים לקיים אירועים קטנים שכאלו, הגעתם למקום הנכון. כי עם השף – ארז שטרן, תוכלו לערוך אירוע קטן באווירה אינטימית שלא תישכח.

 

אך לפני האירוע, בין אם הוא גדול או קטן - חשוב ונכון לתכנן בקפידה, תוך תשומת לב לכל הפרטים הקטנים. ככל שהאירוע אמור להיות יוקרתי וייחודי כך מתחדדים הקשב ותשומת הלב לפרטים השונים. גם חתונה שמספר המשתתפים בה מועט יחסית, חייבת להיות מאורגנת בצורה המקצועית והטובה ביותר ולהתקיים במקום הנעים ביותר-הן לזוג הצעיר, והן לאורחים ולמשפחה.

אין ספק כי היתרון באירועים קטנים עם שף פרטי כמו ארז שטרן הוא קבלת היחס האישי. היחס האישי הזה מתחיל החל מהשיחה המקדמית בעת הזמנת האירוע, דרך האירוע עצמו ועד ללחיצת היד בסיום האירוע (לשביעות רצונם של לקוחותינו כמובן). ומכיוון שאנחנו על שף מדופלם מדברים, תוכלו להנות גם מהיצע תפריטים עשיר והמגוון המותאם כמובן לצורכיכם ואהבותיכם.
לכל אותם בעלי עסקים שבינכם המחפשים פתרונות לאירוח, השף – ארז שטרן נחשב לאחד הותיקים, האיכותיים והמיטביים לקיום אירועים סולידיים ומצומצמים שכאלה. אנחנו יודעים להציע, בין השאר, חדר ישיבות נוח וממוזג שבו יכולים להסב עד 30 איש. למרות שבעבר השף ארז החזיק לוקיישן משל עצמו, כיום הוא טווה לעצמו רשת של שיתופי פעולה עם מיטב הלוקיישנים באיזור תל אביב והסביבה לצורך קיום של אירועים עם מספר רב יותר של משתתפים, אבל עדיין כאלה שניתן להגדירם כאירועי בוטיק. ניתן גם לתכנן ולשלב עיצוב מיוחד שכולל גם מזכרות לאורחים ופינוקים.

אבל הטיפ שלנו גורס: go simple. פשטו דברים כמו בשירה של נעמי שמר על הטיול הגדול. בעוד המעצב פיליפ סטארק טוען ש"הגאונות היא בפשטות". ומגאון אחד אנחנו קופצים למאיר אריאל ששואל בשירו טרמינל: "למה לנו את כל הטקס בישבן? עם כל האינטרקונטיננטליות המדקדקת לנו כאן, וכאן...וכאן...". אם אתם בסביבת נתב"ג, גלו בינתיים את הטיפים שלנו איך לארוז את מזוודתכם לפני טיסה.

סוד הגלוי של הצלחת אירועים קטנים הוא כאשר אתם בוחרים לערוך אירוע פרטי קטן דווקא בסטודיו של שף, מרהיב וססגוני אתם יכולים לשלב פשטות וצניעות עם הוד והדר, ליהנות ממנעמי החיים היפים המוצעים על ידי השף ארז שטרן או להסתפק בארוחה חברית ופשוטה המתקיימת בו. הכל כמובן לבחירתכם. אם תרצו, נארגן לכם (במסגרת שירותיי הקונסיירג') גם לינה במרחק הליכה כדי לישון לילה במלון לאחר האירוע.
נכון שאירוע קטן יכול להיערך גם אצל כל אחד בבית המשפחתי, אך תחסכו מעצמכם את הלוגיסטיקה, האי נוחות וחוסר הסדר המתלווים בהבאת קייטרינג וחברת ניקיון לאחר מכן. עם השף ארז שטרן תהנו ותתענגו על מקום שהוא פשוט גן עדן לכל אירוע. קטן כגדול.
לשף ארז שטרן גם שיתופי פעולה בהן תוכלו לקבל ערכת אירוע ממותג, כחלק מהצעת המחיר שלמה ומושלמת. צוות הסטודיו מאומן ומיומן להוציא לפועל אירועי אירוח מצומצמים וקטנים ועד לאירועי קוקטייל או אירועי קבלת פנים (לקבוצות של עד 100 מוזמנים). לא אחת, בחירה במקום הנכון ובמיקום המתאים ביותר לאירוע היא הערובה להצלחתו. בסטודיו שף - ארז שטרן, אנחנו טוענים שהאנשים - הם עצמם - שעושים אירועים קטנים לגדולים באמת!

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.