שיתוף פעולה בין מוטי קלמוביץ וסטודיו שף-ארז שטרן המציע סדנאות בתחום היין והאלכוהול כסדנא מקצועית או בליווי ארוחה תואמת פרי ידיו של השף ארז שטרן. בשונה משירו של יוסי בנאי המדבר על שיכרותו (ולא מיין), כלומר שהוא מאוהב...סדנת יין - בסטודיו שף - ארז שטרן מלווה ביינות ישראלים איכותיים עם אופציה לעריכת סדנא מקבילה על יינות מן העולם. זוהי סדנא חוויתית התורמת לגיבוש צוותי עבודה והעלאת המורל כי "יין ישמח לבב אנוש". במהלך הסדנא, מוטי שופך אור על היסטוריית היין בארץ ובעולם. ההבדלים בין זני הענבים,  צורה ודרכי הגשת יין,  יין ובריאות ושילוב מנצח של יין ואוכל, כאשר גולת הכותרת של סדנאת היין היא כמובן טעימה מקצועית של מספר סוגי יינות איכות. הסדנא נערכת באווירה לא פורמאלית וחוויתית.

 

סדנת קוקטיילים - זוהי סדנא חוויתית על עולם היין, האלכוהול והקוקטיילים. היכן הוזכרה המילה "קוקטייל" לראשונה ומה מקורה? ואם כבר החלטתם לפתוח בר בבית-איזה משקאות כדאי להחזיק בו אם להכנת קוקטיילים ואם לשתייה "נקייה" ? במהלך הסדנא יחוו המשתתפים חווית בר בלתי נשכחת ואף יעלו לבר ויכנו את הקוקטיילים בעצמם. בסדנא יוכנו קוקטיילים  קלאסיים ומפורסמים חלקם פרי המצאתו של מוטי "מקסולוג ותיק" הקוקטיילים יעוטרו בקישוטי פירות אקזוטיים,
הסדנא כוללת כוסות מקצועיות, אביזרי בר ומשקאות תוצרת חוץ.
במהלך הסדנא יוגרלו מספר פרסים מיוחדים למשתתפים.
בסיום הסדנא יחולקו למשתתפים דפים עם מרכביהם של הקוקטיילים ודרך הכנתם

סדנת וויסקי - סדנא חוויתית על עולם הוויסקי, מי המציא את הוויסקי האירים או הסקוטים?
מה ההבדל בין מאלט וויסקי לבלנדד וויסקי? האם האזור ממנו מגיע הוויסקי משפיע על אופיו ומה חשיבותם של המים בתהליך? כמה זמן מתיישן וויסקי בחבית ומה חשיבות ההתיישנות? איך טועמים וויסקי וכיצד ממולץ לשתות אותו? כל זאת ועוד בסדנא מרתקת בנושא. במהלך הסדנא יטעמו המשתתפים מספר סוגי וויסקים איכותיים ויעמדו על ההבדלים בינהם

סדנת קוניאק - מה ההבדל בין ברנדי לקוניאק? האם הקוניאק מקבל את צבעו מהענבים או מהחבית? כמה זמן מתיישן הברנדי או הקוניאק? האם באמת יש חבל ארץ הנקרא "קוניאק" בצרפת? מה פירוש האותיות v.s , v.s.o.p , x.o על תווית הבקבוק . איך מקובל לשתות קוניאק ובאיזה כוס? במהלך הסדנא תערך טעימה מקצועית של מספר סוגי קוניאק משובחים.

כמה מילים על מוטי קלמוביץ – בענף היין והאלכוהול מאז משנת 1996. הדריך וניהל את קורס הברמנים ביקבי כרמל במשך 10 שנים, הדריך את הקורסים בגופים כמו יקב כרמל, ביה"ס לבישול תדמור ורשת ישרוטל באילת. מוטי הינו יועץ ומלווה מסעדות בבניית תפרטי אלכוהול ויין, כמו גם בנושאי שירות ומכירה. מזה מספר שנים מרכז ומלמד את נושא היין והאלכוהול בקורס ניהול והפקת אירועים בגופים הבאים: האוניברסיטה הפתוחה, אונ' בר אילן ומכללת קונספט.
מוטי מעביר סדנאות חוויתיות לחברות ופרטיים בנושא יין, קוקטיילים, וויסקי, קוניאק וכל משקה אלכוהלי אחר.
בין קהל לקחותיו תמצאו: בנק לאומי, מזרחי טפחות, ביטוח הפינקס, אינטרנט זהב, גוגל ישראל, מייקרוספט, hp, מגזין סיגאר ורבים אחרים. כמו גם לקוחות פרטיים.
כתב בעבר במגזין סיגאר וכיום כותב בנושא בעכבר העיר.

שני שירים ילוו אתכם עד להזמנת הסדנא: הראשון עם לוסי ספראגן (מתמודדת בתוכנית X-Factor בבריטנה) ששרה שיר פרי עמלה על היום שלאחר ערב יציאה ושתייה. השני עם שיר אירי על בירה.

 

גם מוטי קלמוביץ וגם סטודיו שף-ארז שטרן מאמינים בגמישות לצרכי הלקוח - ושהיא שם המשחק בסדנאות. בכל מקרה וקבוצה רוצה ומעדיפה דברים אחרים בתפריט יש מקום לשנוי וחידוש. הנושאים המוצעים ברשימה הם המלצות בלבד. ניתן לשנותם ולהחליפם לפי רצון וצורכי הקבוצה. עלויות סדנא יכולות להתחיל מסכום של 3,500 ₪ לקבוצה בת 8 משתתפים.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.