Pin It

בין שאר הסדנאות שאנו מעבירים תמצאו את סדנאת חווית השירות המתאימה לכלל החברות במשק שלרשותן עומדים אנשי מכירות ומנהלי לקוחות, כאלה הנפגשים בעבודתם היומיומית עם הלקוחות הפוטנציאלים. ולכל אותן חברות המעוניינות לשפר את מיומנויותיהם של צוותי המכירה בנתינת השירות והפיכתו לבעל ערך מוסף. תחומים בעלי מנוע צמיחה מדהים הן בתקופות משבר והן בתקופות של שגשוג וצמיחה, הם אלו שעובדים על להגדיל שירותים, לייצר נישות חדשות שיתאימו ללקוחות (כאלה קיימים, וכאלו חדשים) כמו גם בהתאם לעת משברים, שיוציאו את הפירמה מחוזקת ממנו. וכמובן עצם יכולת הרתימה של צוות העובדים לזרוק רעיונות ולהגיע לפריצות דרך בפירמה. מי שמצליח לשרוד את המשבר (מכל סוג שהוא), ופועל נכון תוך כדי, יתפוס נתח שוק גדול יותר לאחר המשבר, ויתרום למיקסום יתרונות יחסיים על פני המתחרים בגל הצמיחה הבא.

רקע
עד לאחרונה, נחשב מערך המכירות והסחר לפחות מתוחכמים בתפעול הארגוני, וגם חברות מובילות (בין אם הן חברות ישראליות במקורן ובין אם הן שלוחות מקומיות של חברות בינלאומיות וגלובליות) השקיעו יותר בשיווק וביצירת ביקושים, כשמערכי המכירות התמקדו ב"שפשוף סוליות נעליים". בשנים האחרונות משתנה במהירות עולם המכירות והופך מקצועי ומתוחכם הרבה יותר. כלים חדשניים, מאמץ מחשבתי ותכנון ארוך טווח מחליפים שעות אינסופיות של עבודת שטח סיזיפית וטיפוח יחסים אישיים בין איש מכירות השטח והלקוחות. הקשר שבין המוכר לקונה, עדיין קריטי בתהליך ונראה שימשיך להיות כזה, אבל גישות חדישות של סחר שיווקי מצמצמות את המרכיב האישי-הקונקרטי ומאפשר ניבוי וניהול טובים יותר גם בתחום המכירות. לצד התחרות הגוברת על המחיר, מבינים היום ראשי מחלקות המכירות בחברות ששירות ואמינות עוזרים ללקוח לקבל החלטה היכן ומה ברצונו לרכוש. כדי להצליח בשוק תחרותי, ארגונים צריכים לספק חווית לקוח מנצחת, כזו שמכוונת לכל לקוח ולכל נקודות המגע עמו כחלק מהתרבות הארגונית.
חוויה זו היא שתעצב את התרשמותו הכוללת של הלקוח מהארגון. לכן פותח תחום ניהול חווית הלקוח (או בלעז

CEM=Customer Experience Management) שתופס תאוצה בעולם ומקבל תשומת לב רבה גם בישראל. חברות מובילות בכל תחומי העשייה מכירות בתחום כזה ש'עושה את ההבדל" עבור הלקוח, ואימצו תפיסת עולם ממוקדת לקוח זו כיתרון תחרותי במיוחד בתקופות משבר. כאן תמצאו סרטון הסבר על עיצוב User Experience בעולם הדיגיטל.

אז למי מתאים אם כן, סדנאת חווית שירות?
הסדנא מותאמת לארגונים וחברות (גדולות כקטנות) כשדווקא מנהלי ההדרכה, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי המכירות ולפעמים המנכ"לים בעצמם, מבינים ורוצים לתת לצוותים השונים במערך החברה להבין את מהות נתינת שירות (הן פנים אירגונית והן כלפי חוץ, כלומר ללקוחות החברה), ואיך מביאים לכדי ביצוע את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בנתינת שירות איכותי שיהוו בידול לעומת מתחרים בתחום העיסוק של הפירמה / האירגון / החברה / העסק.

מדוע הכרחי לטפל בחווית הלקוח בארגונים?
ראשית, כדי לעלות את רמת נאמנות הלקוח והגדלת רווחי הארגון
שנית, כדי לשפר את עלויות התפעול של הארגון
שלישית, כדי להתמקד ולמקסם תרשימי זרימה נכונים בעסק ולבטל תהליכים מיותרים וביורוקרטיה מטישה.
ורביעית, כדי לשפר תיפקוד העובדים והגברת מוטיבציה בקרבם.

רוצים לדעת עוד על הסדנא או להזמין מקום? הכניסו את פרטי ההתקשרות שלכם כאן למטה או התקשרו אלינו ישירות לטלפון 050-5852785

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.