בין אם חוגגים שמונה שנים או עשור, כל סיבה היא תירוץ מצויין כדי להנות מארוחת גורמה או תפריט טעימות (שהינם שמות שונים לדבר אחד דומה).

כבוגר של המטבח הצרפתי, שף ארז שטרן ערוך ומוכן לעשות כל מאמץ כדי למצוא בעבורכם כל חומר גלם בין אם הוא יקר ואצילי או בנאלי אך מזכיר לכם את הילדות, כדי לעמוד בדרישותיכם ובבקשותיכם.

השף-ארז שטרן מקפיד לעשות עם כל לקוח וקבוצה, שיחת שעורי בית כדי להתאים לכם את התפריט בצורה המיטבית והשלמה. נדאג תמיד להציע לכם תפריטים כיפים ומעניינים שיגרמו לכם להזיל דמעה של אושר. רוצים לדעת איך זה עובד? הקליקו על הלינק או התקשרו ישירות 050-5852785

טעימות 

בין אם שמעתם על ארוחת טעימות (באנגלית tasting menu או בצרפתית menu degustation) ובין אם לאו, ההרגל והפרסטיז'ה הללו הגיעו (מה לעשות...כמו תמיד) מארצות הניכר. אנו ממליצים לכם לבדוק את הסרטונים המלווים ארוחת הטעימות של השף אלן דוקאס הצרפתי הממוקמת במסעדת המלון "הוטל דה פריס"-שבמונקו. כמו גם את זה של מסעדת ג'ראניום בקופנהגן של השף ראסמוס קופואד (שתיהן מעוטרות בשלושה כוכבי מישלן).

  

התפריטים באתר זה מייצגים את יכולותיו של שף ארז שטרן, אך אינם מחייבים אותו בשום צורה לדבוק בתכולתם המלאה. אנו מקפידים להתאים את התפריטים שאנו מציעים לכל קבוצה ולקוח בהתאם לשיחה מקדימה.

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.