כל אחד מאיתנו הוא יחיד ומיוחד,

כל אחד רוצה להיזכר לעד,

וכולנו חווים רגעי שמחות מיוחדים,

אהבות ומפגשים עם ידידים.

אנחנו בסטודיו שף - ארז שטרן רוצים להציע לכם רעיון למתנת יום הולדת שלא תישכח לעולם. אצלנו נכין לכם ארוחת חלומות יצירתית וחגיגית כפי שמבטיח ג'ורג' מייקל בשירם של להקת קווין "מישהו לאהוב". כי כשאתם באמת אוהבים מישהו, אנחנו בטוחים שתרצו להשקיע ביומולדת שלו (בדיוק כמו התזמורת הפילהרמונית הישראלית בברכות ליומולדתה של הוד מלכותה סופיה - מלכת ספרד בדימוס)...

בסטודיו שף - ארז שטרן אנחנו באמת מתמחים ביצירה של טעם, ריח ואווירה, ומתאימים אותם לכל אירוע יום הולדת וכמובן לכל אירוע חשוב אחר בחיי המשפחה. כאשר חוגגים יום הולדת בסטודיו שף-ארז שטרן אנחנו נותנים לאירוע שכזה חשיבות. ועל כן, השף-ארז שטרן מתחייב לטיפול פרטני ואישי לכל לקוח החל מהשיחה הטלפונית הראשונה. השיחה עם כל לקוח היא ייחודית, במטרה להכירו וללמוד ממנו על צרכיו, רצונותיו ואהבותיו.

בטח תשאלו איך זה עובד? תחילה אנחנו משוחחים עם הלקוחות שמספרים לנו על האנשים האהובים שאיתם יגיעו לחגוג. זוהי שיחת היכרות, שנועדה ליישר קו ולתאם ציפיות לקראת האירוע. שיחה שכזו עוזרת לנו לתמצת את הרצונות הייחודיים של כל לקוח וקבוצה לממדים גסטרונומיים, לבניית תפריט, ובסופו של דבר לארוחת יום הולדת חגיגית, שבסופה אנו מבטיחים סיפוק והנאה בכל הרבדים, לכל המוזמנים.

במרבית מן המקרים שמזמינים את השף - ארז שטרן לאירוע יום הולדת, המזמין רוצה לדעת מה יקרה בכל רגע נתון. בסטודיו שף - ארז שטרן, אנו מבינים כי זו הזדמנות להסביר ולשקף את האירוע בפניי הלקוח המזמין. ניתן לומר כי למעשה מדובר בשילוב של הצגה בה ניתנת הבמה הן לשף-(שהוא הפרופורמר של הערב) והן לחוגג היומולדת. הבמה שעליה הצוות והשף משחקים, מלהקים ומלהטטים היא המטבח, הפתוח לעיניהם הצופות של המוזמנים, אבל חשובים יותר הם האורחים החוגגים, הישובים לשולחן, עם רצונותיהם וגחמותיהם.

השירות של סטודיו שף-ארז שטרן מיוחד ומתאים בצורה מובהקת לכל ימי ההולדת בשל האינטימיות שמתקיים באירוע שכזה. בין אם מדובר באירוע ליומולדת עגול (30, 40, 50, 60, 70, 80 או אפילו 90 ו-100) או יומולדת המסמל משהו מיוחד (כמו בר/בת מצווה, יומולדת 16 לבנות מה שנקרא סוויט סיקסטין) או סתם כי בא לכם לפנק את האהוב/אהובה שלכם לארוחה רומנטית. השף ארז שטרן מספר שככל שהקבוצה שחוגגת אצלו את יום ההולדת - קטנה יותר, כך האינטימיות בין האורחים-גדלה, וכך גם האינטראקטצה בין הקבוצה לשף. משום כך ימי הולדת הם אירועים מהנים ביותר בסטודיו שף - ארז שטרן. ארוחות לימי הולדת הן דרך נפלאה עבורו לגלות אנשים, להתחבר אליהם, להיות אמפטיים להם. בקיצור, לגלות עולמות חדשים. אדם שמגיע לסטודיו כדי לחגוג את יום הולדתו הוא אדם שמח באופן טבעי, גם אם הגיע בהפתעה, וגם אם סיפרו לו מבעוד מועד לאן מוליכים אותו.

 

את הארוחות עם השף ארז שטרן והן את מגוון שירותיו הקולינריים של ארז שטרן - תוכלו גם להציע לחברים, מכרים ובני משפחה קרובים כשובר מתנה 

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.