איך אפשר שלא לכעוס על הילד? בייחוד כשהילד בחר לעצמו מקצוע ותפקיד כ"כ קשים ושואבים. תפקיד בו האישה והמשפחה בקושי רואים את ה"ילד". כאן תמצאו את הורסיה של אסתר עופרים לשיר "mad about the boy"...ומנגד, את קולו הענוג של נאט קינג-קויל ששר לכם "לחייך".

 


למה לחייך (אתם שואלים)? כי כל צוותו של השף - ארז שטרן מחייך אליכם....בין אם בהגיעכם אל הלוקיישן שבו אנו מארחים, או בין אם בהגיענו אליכם! כדי שנזכור כי הטרנד העולמי העכשווי של שפים פרטיים החל בשנים האחרונות להיכנס לחיינו כתופעה וגם השף ארז שטרן מציע שירות ותשומת לב לכל אותם משקי בית המחפשים מגוון פיתרונות קולינריים מושלמים עבור דרך חייהם העמוסה וצורכיהם הפיזיים. זוהי אם כן, אופציה מרעננת הצוברת פופולריות רבה גם בישראל. השף ארז שטרן מעניק לכל אירוע מגע אישי ואווירה ייחודית המתבטאת בחווית שירות שלא תשכח במהרה. אז בין אם יש לכם צורך לשף אישי בביתכם היפה והגדול, על היאכטה שלכם, או על המטוס הפרטי, ארז יהיה שם עבורכם. תשכחו מהלחץ והבלאגן שמתלווים להפקת אירוע, פשוט כיוון שהשף ארז שטרן ידאג להכל.

ארז שטרן הוא על כן, שף פרטי מהולל וידוע עם ותק וניסיון רב גוני בבניית תפריטים מותאמי צורך. ארז ידוע גם ביכולותיו האישיים ובגישתו הפסיכולוגיסטית. ולכן מתאים לחגיגות ואירועים קטנים, ארוחת ערב רומנטית או פגישה עסקית אינטימית ודיסקרטית.
לא משנה מה סגנון החיים שלכם והעדפותיכם הקולינריות, ארז ינסה תמיד לענות על דרישותיכם עם שיקול דעת תוך שמירה על פרטיות וסודיות מוחלטת כמו באמנת השירות שלו.

שף ארז שטרן הוא שף בעל קליבר אחר המנגיש את שירותיו בכל העולם. אז בין אם אתם מעדיפים בישול צרפתי או איטלקי, אסייתי או ישראלי אותנטי, מטבח כשר או צימחוני / טבעוני, תפריטים מעוטי נתרן או כאלה מעוטי שומן, וכמובן פתרון לבעלי אלרגיות מזון שונות...השף ארז שטרן ימצא דרך כדי לעזור לכם בכל הדרוש.
תפקידו של השף ארז שטרן הוא בין השאר להעצים אישית ולממש את הצלחת לקוחותיו בקריירה העיסקית שלהם ובהתפתחות אישית באופן מקסימאלי.

ציון 5 מתוך 5 - הצביעו 1
Thank you for rating this article.