Pin It

אנחנו בסטודיו שף - ארז שטרן מוקירים את כל הנשים (וגם את הגברים התומכים בהן) בעת התקופה הקשה שהן עוברות בתשעת חודשי הלידה. בדיוק כמו בשירה של אדל על השמים שנופלים להם (שיר הנושא של ג'יימס בונד). ומאידך אין כמו שמחת החיים עם נסיך שנולד למשפחה (וולנטינו של גלי עטרי).

 

היתרון המרכזי בבחירת לוקיישן עם שף פרטי כמו ארז שטרן לצורך חגיגת בריתה (לבנות) וברית מילה (לבנים) הוא בכך שאינכם תלויים בחסדי מזג האוויר. השף-ארז שטרן ידאג לוקיישן המתאים ביותר מבחינת חום וקור. בקיץ נדאג שתהנו מלוקיישן כמפלט מצוין לשרב. בעוד שבחורף - כל האורחים נהנים מהחימום שנפיץ בחלל. כמובן, שבחודשי המעבר מזג האויר הוא מן המקסימים לאירוח ואירועים אצלנו בסטודיו.

בסטודיו שף ארז שטרן תהנו מעיצוב חלל, המעניק תחושת ביתיות ונינוחות מחד עם מודרנית עדכנית מאידך. האקוסטיקה נפלאה להרכב המוסיקאלי שבחרתם או לתקליטן. כאשר המרחב הגדול בסטודיו מאפשר תמרון בהושבת האורחים, עמדות האוכל והבר, התנאים הנוחים למוהל ולטקס המילה.

בעת חיפושכם אחר מקום לברית או בריתה חישבו תחילה על המועד (גם ולמרות שהוא לא ידוע סופית) – הקפידו לבדוק מספר אופציות בשלב המקדים - טרם הלידה. שריינו במוחכם שתי חלופות לפחות לטווח התאריכים המשוער.

בחירת הלוקיישן – חשובה בעת קיום ברית או בריתה אך תלוי בעיקר בפיזור הגיאוגרפי של המוזמנים, כמו גם בנוחיות של ההורים המאושרים. אם רוב המוזמנים שלכם מאזור המרכז, קיימו את האירוע באיזור גם אם הנוף בצפון הארץ – פסטורלי יותר. הגיוני שתערכו את אירוע הברית במיקום או באולם שקרוב יחסית למקום מגוריכם, אך אל תפחדו לצאת קצת מהרדיוס הקצר ולהרחיק במידה, בהנחה שאתם מודעים כי עבודתו של השף - ארז שטרן שווה את המאמץ.

בגדול ישנן שתי אופציות: האחת להישאר בבית ולעשות את הברית/בריתה - מצומצמת. או שתבחרו בלוקיישן העונה לטעמכם ולגודל קבוצתכם, ומכבד את אירוע הברית ואת האורחים. עיצוב המקום מעניק תחושה שלפעמים היא נסתרת מהעין, אך היא שם, נותנת לכם להרגיש בנוח (כמו בסטודיו שף - ארז שטרן) המעניק תחושת בתיות וחמימות. לכן, אל תקלו ראש בעיצוב, ואף עשו לעצמכם טובה, אל תבחרו אולם אירועים שלא נראה לכם. אם תרצו עצה בעיצוב, בדיוק בשביל זה אנחנו עובדים עם מספר מעצבי ומפיקי אירועים מנוסים שיסייעו לכם בכל ההכנות לברית.

בחירת המזון והתפריטים לברית ולבריתה היא משימה חשובה להצלחת האירוע, ולכן השף-ארז שטרן, מציע את שירותיו במגוון רחב של פתרונות קולינריים. בחרו בתפריט חלבי או בשרי לפי שעת האירוע. אם בחרתם לערוך את הברית עד שעות הבוקר המאוחרות ניתן לערוך אירוע בראנץ חלבי. בשעות הצהריים או הערב נהוג וראוי להגיש ארוחה בשרית. עברו על התפריט המוצע ובחרו במנות שמשלבות לא רק את טעמכם האישי, אלא טעם רחב ככל שניתן, שיתאים למוזמנים. אז מה אתם מעדיפים? גומות חן בלחיים או את 12 הווריאציות למנגינתו של מוצארט "אה, אקרא לך אמא" (המוכר והידוע כמוסיקת הרקע ללימוד ה-ABC).

 

כשרות או כשרות למהדרין תלויה בשמירת המצוות שלכם ושל אורחיכם. אנו, בסטודיו שף - ארז שטרן מכבדים זאת ועל כן נמצא לכם את הפיתרון המושלם גם כאן. חישבו על מי מהאורחים שלכם שהם שומרי כשרות, וכדאי שתתחשבו בצרכיהם.

גודל אולם האירועים, והיכולות הקולינריים שלנו מספקים ומכילים עד 100 מוזמנים לאירועים בסגנון קוקטייל או מזנון. בעוד שמספר המוזמנים –ועיצוב פנימי מותאם לכמות אורחים זו. יחד עם זאת, אנחנו בסטודיו שף – ארז שטרן ממליצים להדק את כמות המוזמנים לכדי 60 עד 70 איש כדי שהאווירה תהיה חמימה ואינטימית וכזו שמשרה תחושת ביתיות.

בשוק תחרותי מלא במבחר ומגוון של שפים ופתרונות קולינריים בו אנחנו פועלים, חווית שירות הינה הדרך שלנו: בסטודיו שף - ארז שטרן, כדי להתבלט בסטאנדרט שירות גבוה. איכות השירות מתבטאת בכמה רבדים. החל מעיצוב המזמין של אתר זה, המשך בשיחת הטלפון הראשונית שלכם עם השף -ארז שטרן, בעצמו. ההקשבה בשיחה לצרכים שלכם לאירוע המדובר. בניית התפריט לשביעות רצונכם. תפירת האירוע למידתכם. בזמן האירוע, אנחנו מחוייבים לעמוד בחוזה עליו חתמנו ולהיות שם בעבורכם בדברים הגדולים והקטנים שאינם בהכרך מובנים מאיליהם (תשומת לב לפרטים, הקשבה לנאמר ולמה שלא נאמר), ופיתרון של סיטואציות (ואולי אפילו משברים קטנים) תוך כדי האירוע. לאחר האירוע - נשמח כמובן לשמוע מכם דרך לשונית ההמלצות את אשר על ליבכם.

בסטודיו שף - ארז שטרן אנו מציעים תוספות ושדרוגים כגון אטרקציות לברית או לבריתה – כדי לענות גם לצורכיהם של ילדים וזקוקים להפעלה ולתעסוקה כדי שלהורים יהיה שקט ואפשרות להנות מהאירוע. תוכלו להזמין קוסם, מספרת סיפורים, מנפח בלונים או כל אטרקציה אחרת. תוספות נוספות לאירוע ברית יכולות להיות הרכב גאז' או אמנים שיופיעו על במה, שירותי בר, מיצגים אומנותיים, מסך ומקרן להצגת קליפ לברית ועוד. לכל התוספות הללו אנו מספקים מקום, גישת חשמל, מערכת ההגברה וכדומה - אותם תוכלו גם למצוא בלשונית מידע.

למחיר תפריט בברית יש להוסיף תוספות שונות המשתנות מאירוע לאירוע, ולפי מספר התוספות והאטרקציות שבחרתם להביא לברית. טווח המחירים בו אנו עובדים עומד על 350 עד 700 ₪ פר אדם (עם נכונות להתגמש בתמחיר לילדים שבקבוצה). בסטודיו שף-ארז שטרן אנו גובים תוספת מחיר לשירות המלצרים, להגברה ותאורה, לשירותי חניה, לאבטחה כמו גם עבור שירותי בר. אנו מאמינים כי ההבדל בין אירועי ברית ובריתה שיעשו wow בקרב האורחים, ויסחט תגובות נפלאות ותחושה מצויינת לכם-ההורים הטריים!! לבין אירוע בינוני שהאורחים לא יוצאים מגדרם, לפעמים נמדד בהפרש של כמה שקלים או עשרות בודדות פר מוזמן. האם זה המקום להתפשר? רוצים לדעת את התימחור שלנו לאירועים מסוגים שונים וואחרים? האם אירוע הפתיחה של הבן שלכם או בתכם המקסימה הוא המקום לחסוך בו? אם מצאתם את סטודיו שף – ארז שטרן כאולם המתאים לברית/בריתה שנראה שהוא המושלם בעבורכם, נסו לפרוץ מעט את מסגרת התקציב שלכם. בסופו של דבר, זהו אירוע שזוכרים להרבה זמן, גם אתם וגם האורחים, השתדלו שהזיכרון הזה יהיה מתוק. בדיוק כמו התינוק או התינוקת שלכם.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.