לשף – ארז שטרן המתמחה באירוח של אירועים כמו גם של סדנאות ובייצירת תחושה ייחודית, שונה ואחרת - עם וותק של למעלה מ-18 שנים. השף שלכם מציע מוצר הכולל הענקת ידע והתנסות אישית בבישול תוך תחושה חברית ומשוחררת (מה שנקרא אוירה קונביוויאלית ובלעז convivial hospitality) באמצעות חוויית משתמש שהיא מן הגבוהות, הייחודית והעוצמתיות הקיימות בשוק סדנאות האירוח וההסעדה.

 

אין כמו שתי זמרות ענקיות ווקאליות: הראשונה: צילה דגן (כולל את שירה על הזוהר), אך בשירה המתורגם (במקור: אידית פיאף) על האקורדוניסט מביא לידי ביטוי את הלך המחשבה שלנו על יחסה של האישה לאהובה האמן (באשר הוא). השנייה: שרה וואן ששרה את הקונצ'רטו לאוהבים. הקשיבו ותהנו...כי בסדנאת מאסטר שף ניתן לכם לעבוד קשה כדי להגיע לתוצאות. אם תזדקקו נסדר לכם חלל סדנא המעוצב למשעי ומאובזר בשפע של פינות ישיבה אינטימיות כמו גם במטבח פתוח ומאובזר בציוד ייחודי לבישול. בסטודיו שף – ארז שטרן, אנו נוהגים להשתמש בחומרי גלם טריים ואיכותיים, כיאה לסטנדרטים שהצבנו, המהווים נגזרת של צורכי לקוחותינו.

הצרכים הללו של לקוחותינו יכולים לבוא במספר גוונים וצבעים: בין השאר תמצאו אירועי בוטיק, ארוחות רומנטיות או אפילו הדרכות אישיות לפני השתתפות בתוכניות ריאלטי בתחום הבישול. את השף ארז שטרן תמצאו מעביר סדנאות דינאמיות ופעילות בשיתוף המוזמנים, היוצרות תחושה של חווייה, בה הופכים המשתתפים לשפים אמיתיים - ולו למספר שעות. המלצות על חוויה שכזו תוכלו למצוא בלשונית ההמלצות שבאתר.

בסטודיו שף – ארז שטרן תמצאו בין השאר, מבחר של סדנאות אתניות (כמו הסדנא האיטלקית, האסיאתית, האמריקאית, הצרפתית, הבריטית, והספרדית) ואת הסדנאות הנושאיות (כגון: ילדים, בשר, דגים, צמחונות, אפייה ומתוקים). צוות הסטודיו ושף ארז שטרן מנסים תמיד להעביר את העיסוק במזון תוך עבודה פיזית והתנסות אישית בסדנא בשילוב עבודת צוות בסביבה דינאמית לצד פעילות מגבשת ומהנה.
השף ארז שטרן אשר מעביר את הסדנאות הוא בעל ניסיון וידע רב ומקצועי הן בתחום ההדרכה, הבישול והן בתחום האפייה.
אנחנו מאמינים שכדי לרכוש כלים אמיתיים בתחומי הבישול והאפייה יש ללמוד תוך כדי התנסות ולכן השף ארז שטרן עובד לפי מודל לימודים בו הוא משלב לימוד תיאורטי ולימוד מעשי תוך אימוץ שיטות עבודה ייחודיות בטכנולוגיות העדכניות ביותר לכל אורך הסדנא.

כיתת לימוד מתאימה לקבוצות קטנות בנות 8 ועד 20 משתתפים במקסימום. בין אם אצלכם בבית (המתופח) או בלוקיישן שנתווך לכם - במידה ואין לכם לוקיישן. כל זאת כדי לאפשר לימוד בכיתה אינטימית והדרכה אישית וצמודה, משף בכיר שרכש את ניסיונו והשכלתו המקצועית בביה"ס ע"ש פול בוקוז בליון כמו גם במסגרת סטאג'ים במסעדות ובתי מלון מכוכבים.

סטודיו שף – ארז שטרן הוא המקום האולטימטיבי כפיתרון לערבי הווי וגיבוש קולינריים במסגרות תעסוקתיות, עיסקיות ואירגוניות כמו גם לאירועים פרטיים משפחתיים מאחדים ומקרבים.

מבנה האירוע אצלנו כולל סדנאות שהן מעשיות ובעלות אופי חוויתי, אשר מתקיימות במתכונת של אירוע סגור (אנחנו לא מתעסקים בקיבוץ ואיסוף של יחידים וזוגות), מלוות בשתייה חמה וקלה (מגוון מיצים ושתיה תוססת), בדרך כלל נלווה ביין משובח.

הסדנאות כוללות:
התכנסות, קבלת פנים וכיבוד קל
התרכזות סביב המטבח לצורך מהלך הסדנא עם תפריט שנבחר מבעוד מועד עם יוזם הסדנא. נחלק לכם מתכונים, וסינר עבודה.
הסבר של השף אודות חומרי הגלם, התפריט והמנות שנבחרו.
חלוקת המשתתפים לצוותים אשר יעבדו במקביל על הכנת המנות והמתכונים השונים.
ארוחת משותפת - במהלכה יאכלו המשתתפים ממבחר המנות שהוכנו על ידם
משך פעילות בין 3 עד 4 שעות שהות. זמן זה כולל את הסדנא ואת הארוחה שמתלווה לה. מכיוון שזכויות היוצרים של מאסטר שף נמצאות בידיי זכיינת ערוץ 12: קשת, והיא אינה משחררת לרשת היו-טיוב את הסדרה הישראלית, בחרנו להביא סרטון אנימציה שקצת יורד על הקונספט...בתקווה שתלמדו לקחת את החיים ואת התחרות בפרופורציות....כי זה הרי רק סוג של ספורט...

  

בסטודיו שף ארז שטרן, מוצר ייחודי נוסף בדמות הקלטות וידאו של סדנאות.  המיועד לקבוצות משפחתיות המעוניינות לשמר זיכרון משפחתי משותף או לחברות ואירגונים המעוניינים להעביר סדנאת ODT שלאחריה תגבו את הסדנא בתחקיר וידאו מוקלט תוך הסתכלות ביקורתית על העבודה בסדנא. כל זאת תוך אירגון של צוות הפקה טלוויזיוני שאיתו אנו עובדים ומשתפים פעולה.

אל תהססו לצור איתנו קשר ישיר טלפוני או השאירו לנו הודעה ברובריקות המתאימות למעלה.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.