הטרנד של פגישות עסקיות מחוץ למשרד לא פסח גם על אולמות האירועים, על ענף המסעדנות ועל השפים הפרטיים. במיוחד בתל אביב, כמה מהמסעדות הגדולות אפילו הקצו או הקימו חדרים פרטיים בתוך חלל המסעדה, בהם אפשר לנהל עסק בשקט ובניחותה או לקיים ישיבה בשילוב ארוחה, שתייה וכיבוד.
סטודיו - ארז שטרן מציע בימים אלו שירות חדש לעסקים קטנים ובינוניים בו הוא מציע שירות של שכירת לוקיישן מעוצב לצורך פגישות עיסקיות וגם לצורך ניהול משרד קטן. כל זאת בחישוב וחיוב ע"פ שעה.

 

כששאול אייזנברג המנוח, היה עדיין שם דבר בעולם העסקים הישראלי, ערוץ אחד של תאגיד השידור הכין סרטון משעשע בדיוק על הנושא...אז צפו בחיבה איך התקדמנו מאז שנות התשעים העליזות.

השף ארז שטרן, מציע מספר חדרי ישיבות המארחים קבוצות של 25 עד 30 איש, ומשמשים לישיבות עסקיות, ישיבות הנהלה ואירועים פרטיים. המקומות מאובזרים באמצעי עזר לפרזנטציות ובאזורי הסבה קטנים לאורחים. כולם מעוצבים ומושקעים. העלות: החל מ-7,500 ₪ פר אדם, כולל פינת קפה רץ וכיבוד קל.
הלוקיישנים שאיתם אנו עובדים מתאימים גם לארוח אירועים פרטיים לחברות בהיקף של 10-15 מוזמנים. החללים, מאובזרים במקרן ובמסך ובכל עזרים טכניים אחרים, המאפשר לקיים בו מפגשים של הנהלות בכירות או הדרכות לעובדים. המחיר: 450-700 ₪ פר אדם וכולל כיבוד סביב יום העיון וארוחת צהרים מזינה, ייחודית ומפנקת.
בינתיים, קבלו מאיתנו כמה טיפים לבחירת משרד:

ראשית, מומלץ לבדוק את צורכי העסק: עסק חדש לעתים צריך רק שולחן, כיסא ואינטרנט אלחוטי. לכן, בשלב ההתחלתי, כדאי לבחור במשרד קטן ולוותר על שירותי המשרד הווירטואלי. אין מה לדבר על משרד הממוקם בקומה גבוהה בגורד שחקים עם נוף נהדר - בעיקר כיוון שדמי השכירות במשרדים כאלה גבוהים ביותר. גם משרד גדול ומרווח המשדר סטנדרט גבוה, עדכניות ויוקר - אולי יכול למשוך לקוחות, אך גם הוא נחשב ליקר במיוחד לעסק קטן שמתחיל את דרכו.

שנית, חשבו במדוייק לכמה שעות משרד אתם זקוקים. בשוק, תמצאו כיום מגוון מסלולים לשכירת המשרד. ברוב המקרים, אפשר לקבל הנחת כמות לפי מספר השעות החודשיות שהוזמנו. אם יש צורך במשרד רק לשם כמה פגישות חודשיות, כדאי לבחור את המסלול הקצר ביותר. בידקו עד כמה המשרדים השיתופיים הקמים היום - יכולים לבוא לקראתכם במחיר, במיוחד אם יש לכם מגבלת תקציב או שאתם זקוקים למספר שעות רב יחסית במשך חודש. 

שלישית, ביחרו אזור עם נגישות גבוהה וחניה, בקרבה למוקדי הפעילות של העסק. עדיף ליהלומן לחפש מקום הקרוב לבורסת היהלומים ברמת גן, במטרה לחסוך חלק מהנסיעות. גם קרבה לצירים מרכזיים או חניה נגישה יכולה לעזור לצאת מהמשרד ולחזור אליו אם מתקיימות כמה פגישות באותו יום. על אחת כמה, אם הלוקיישן סמוך ורלוונטי לסביבת העבודה עבור העסק שלכם, השכירות במתחמים כמו סטודיו – ארז שטרן, משתלם ביותר.

רביעית, אל תסמכו על ספקים ושירותים בחינם. כי מה שמובטח לכם תחילה "בחינם" - בסוף עולה לכם ביוקר.

חמישית, בררו מי השכנים למתחם כיוון שריכוז שכנים העוסקים באותו תחום או בתחומים משיקים, יכולים להתייעץ ולהיוועץ אחד עם השני. במיוחד הדבר נכון אם אתם מקימים עסק חדש. עבודה בצוות מובילה להפריה הדדית במגוון תחומים.

לשף ארז שטרן מגוון פתרונות קולינריים. בין השאר תמצאו רעיונות לפריסה בעבודה או הרמת כוסית, כמו גם הרצאות בתחומים רבים.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.