Pin It

מתכננים לעבור דירה? מוכרים את הבית של הסבתא שקיבלתם בירושה (זה שאינו בית מגוריכם)? הנכס שלכם במקרה עומד על המדף זמן רב ואינו מושך קונים פוטנציאלים? אנחנו בסטודיו ארז שטרן מעריכים בצניעות כי הסיבה לכך נעוצה בנראות שלו או למעשה בחוסר האטרקטיביות העיצובית ובאסטטיקה שלו.

או שמא בגלל חסך בהצפת ערכו באופן ויזואלי (ברשתות ובמדורי הנדל"ן הרלוונטים) ובאירגון המרחב. איך אנחנו יודעים זאת? פשוט כי חווינו זאת על בשרנו כשנתקלנו (בת זוגי ואני) בשפע של מודעות מכירה ללא תמונות ברשתות ובעיתוני הנדל"ן המוכרים. חיפשנו נכס לקנייה באיזורי הביקוש ורוב המודעות היו בסגנון: "דירה שאסור לפספס" "נכס מיוחד – חייבים לראות בעיניים", "בואו להתרשם מהפוטנציאל", "הקדימו לבקר – ולא תצטערו", היו רק חלק מהניסוחים שעיצבנו אותנו כל פעם מחדש. לאחר שנפלנו בפח מספר פעמים והבנו שמאחורי המילים – לא היה כלום, לכן החלטתנו שמאותו רגע והלאה:

אם אין תמונות של נכס (מזמין, אסטטי, כזה שעומד בסטאנדרט העיצוב שלנו ושמושך את תשומת ליבנו) – אין ביקור.  

עכשיו, כשאתם מבינים שלצורך עיסקת המכירה, עליכם לייצר תמונה טובה של חלל הבית (גם אם לא את כל החדרים), אנחנו ממליצים לקחת צלם איכותי שזו התמחותו (אע"פ שלא חייבים) – כבעלי נכסים בטח חוויתם דחייה מצד קונים פוטנציאלים עם אמירות כגון: "חדרי הבית לא מחולקים היטב..." "מצטערים, אבל זה לא הסגנון שלנו....", "הדירה מצריכה שיפוץ המייקר את עלות הנכס" וכו'. כך שבשורה התחתונה, הנכס אינו תואם את ציפיות הקונים בשוק. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, כי מלבד היותו שף ואיש שירות מובהק, ארז שטרן מציע שירות נוסף מעבר לכלל מגוון הפתרונות הקולינריים שבארסנל שלו.

מטבח4 סלון

בין שאר לקוחותינו הזקוקים לשירותי סידור, עיצוב והלבשת הבית עם דגש על חלל המטבח, תמצאו:

• את אלה שמבקשים למכור את ביתם ואז באופציה הכי מקובלת, דיירי משנה (שוכרים) עדיין חיים בדירה והם רוצים לשמוע עצות מה לעשות כדי לסגנן את תכולת הדירה לקראת הוצאתה של הדירה לשוק והצגתה לפני קונים פוטנציאלים.

• מאידך, אם הדירה התפנתה מדיירים אך חייבת שיפוץ קל, או עיצוב וחלוקה מחדש של חדרים או שמא הנכס זקוק להלבשת הבית (מה שמצריך לארגן ריהוט בהשכרה).

• יש את אלה שנתקלים בצורך ובעזרה לאירגון של ארונות מטבח לאחר התקנה או החלפתם במטבח חדש או סידור של ארונות חדשים בחדרי השינה.

• זה יכול להיות רגע אחרי שנכנסתם לבית חדש שקניתם וחושבים איך להפוך את המטבח ליעיל ופונקציונאלי, אבל לא יודעים איך לעשות זאת בעצמכם.

• יתכן שסתם נמאס לכם אי הסדר בארונות המטבח.

• למפונקים שבינכם, המעוניינים שמישהו אחר יחפש בעבורכם את הפריט הספציפי שאתם צריכים או זקוקים לו.

לכל אלה ועוד לשירותים רבים נוספים  – השף ארז שטרן הוא המקום הנכון והפתרון המושלם עבורכם. כי בדיוק כמו בסידור שולחן לקראת ארוחה שם יש חוקים - כך גם בסידור הבית והמטבח. עם השנים, הפך המטבח בתרבות הישראלית למרכז הבית, למקום הכי שימושי בכל בית ולכל בני הבית. כך שגם אם אתם לא בשלנים בטבע שלכם. ובמיוחד, אם אתם מאותם אלו שמבלים שעות רבות במטבח – כאן תמצאו שף שיודע לעזור לכם בסידור כל חלקי הבית.

הידעתם?

חברות מטבחי יוקרה, מכבדות את לקוחותיהם (אלה המזמינים מטבחים - כמובן) על ידי הענקה של מתנת רכישה. המתנה הינה שובר מתנה למימוש בהזמנת שף פרטי לארוחת גורמה לפי תפריט שיזמינו הלקוחות, לאחר סיום התקנת המטבח בביתם. 

השף מגיע עם כל המצרכים בעצמו לקבוצות של עד 12 איש בדרך כלל. כל זאת, כדי לאתחל את כל החלקים שבמטבח ובכדי להראות לבני הבית (ובעיקר למי שאחראי על הבישול השוטף) את נפלאות השימוש במטבח וכליו, והדרכים כדי להקל על העבודה במטבח.

 

כמה זה עולה?

אז כמה עולה התענוג? בשונה מתמחור של שף פרטי המגיע אליכם הביתה לצורך ארוחה עם מגוון של תפריטים או אירועים פרטיים, הזמנת שף לסידור הבית ועבודת הום סטיילינג תעלה לכם 150 ₪ לשעת סידור. ביקור בית שכזה לא יפחת מארבע שעות עבודה ואינו כולל ניקיונות (שעליהם אתם אחראים) וקניות של ציוד אחסנה ו/או ריהוט התואם לטעמכם ולבית. רוצים לתאם פגישת הכרות? התקשרו 050-5852785

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.